icon

Naše dieťa práve zahlasilo, ze mu nechuti Pribinacik... Normálne neverím... Nevadí aspoň nám viac zostane 🙂

avatar

Ani mojmu nechuti...povedal ze je to umele...

25. okt 2015
avatar

To je divne ;)

25. okt 2015
avatar

ani moji ho uz nechcu jest.

25. okt 2015
avatar

Ani sa nečudujem veď to je čistý hnus☹

25. okt 2015