Naše dieťa práve zahlasilo, ze mu nechuti Pribinacik... Normálne neverím... Nevadí aspoň nám viac zostane 🙂
Ani mojmu nechuti...povedal ze je to umele...
To je divne ;)
ani moji ho uz nechcu jest.
Ani sa nečudujem veď to je čistý hnus☹
Ani mojmu nechuti...povedal ze je to umele...