Natálka už týždeň nebola v škôlke - najprv sme boli pár dní v Nemecku, potom sme si ju vo štvrtok a v piatok nechali doma... a nestíhame sa diviť - prestali všetky scény, plač, hystéria... je ako vymenená, milá, poslušná, všetko ide v pohode a bez plaču... Žeby mala na ňu škôlka až taký vplyv??
Natalka ma 2 roky a 10 mesiacov a ty sa pytas ci na nu skolka zle vplyva? Samozrejme, take male dieta na skolku vobec nie je pripravene, ona este potrebuje mamu a bezpecie domova, nie nejake pravdila, cudzie tety a podobne. Viac by som ju tam ani neposlala, ked je to tak zjavne ze to dobre nezvlada...teda ak nemusis.
@marionmarion Ona práveže škôlku zvláda super, od 1 roka chodila do jasličiek je zvyknutá na koletív, rýchlo sa učí nové a veci a nikdy nebol problém s tým, že by tam nechcela ísť... Učiteľky ju chvália, že je veľmi šikovná - problém sme mali vždy až poobede doma, všetko s plačom...
@tinka_14 vies, dieta place a prejavuje svoje negativne emocie iba pred clovekom ktoremu uplne doveruje. Cize pred vami doma. V skolke to robit nebude...neviem ci chapes co tym chcem povedat, ale to ze v skolke neplace a spolupracuje vobec neznamena ze jej to takto vyhovuje...predpokladam si sa v tom roku jej nepytala ci tam chce chodit, takisto ako teraz sa jej asi nepytas tiez. Trvam na tom, co som napisala, Dieta v takom veku nie je pripravene odlucit sa od matky na tak dlho a fungovat s cudzimi ludmi. Robi to, lebo musi. To je vsetko.
samozrejme.