Nemáte náhodou niekto zbytočné kódy z balenia Imunoglukánu? Vymením za 20 srdiečok 🙂
naco sa to vlastne zbiera kika?? uz som to tu registrovala viac krat ze niekto zhanal.
naco sa to vlastne zbiera kika?? uz som to tu registrovala viac krat ze niekto zhanal.