Normalne neverim, ze obidve nase deti dnes spali do 8-mej 🙂 asi im prospieva tunajsi vzduch...
moji ešte stále spia🙂tiež som prekvapená🙂
Oslavuju revoluciu 🙂
moji ešte stále spia🙂
tiež som prekvapená🙂