icon

Normalne neverim, ze obidve nase deti dnes spali do 8-mej 🙂 asi im prospieva tunajsi vzduch...

avatar

moji ešte stále spia🙂
tiež som prekvapená🙂

17. nov 2015
avatar

Oslavuju revoluciu 🙂

17. nov 2015