icon

O týždeň takto cestujeme do Nemecka k švagrinej - tešííím sa už veľmi, aspoň budú zase deti kokope, to je vždy zábava, keď sa stretnú 4 malé deti 🙂

avatar

My ideme v nedelu 🙂

7. nov 2015