My nedostavame nic, ani kolekciu ☹
27. okt 2015
U nás vo firme zvykne byť 30% ale ja už nedostanem lebo som pn ale nevadí no ☺
27. okt 2015
my dostavame v novembri dvojitu vyplatu takzvane vianocne peniaze 🙂
27. okt 2015
nie veru, nic 🙂 . Tak si to uzi a kup si nieco pekne pre seba 🙂
27. okt 2015
bohužial nie... pred pár rokmi 13 a 14 plat teraz nic.. v tejto firme mam len benefit 4 dni do mesiaca volno ciže 12 dni sa fiči bez volneho dna
27. okt 2015
27. okt 2015
..my mavame v novembri aj v decembri a aj v januari 😉
...v priebehu roka tiez asi 3 x
27. okt 2015
Nic 😂
27. okt 2015


dostavame 13. plat v juni k vyplate, co je polovica zakladu, 14. plat vo vyplate za november, tiez 50% zakladu