icon

Oplatilo sa mi nazrieť do firemného mailu - vianočný príplatok dostanem už vo výplate za október 🙂 skvelá sprava 🙂
Dostávate aj vy vianočný príplatok prípadne iný "vianočný benefit"??

avatar

dostavame 13. plat v juni k vyplate, co je polovica zakladu, 14. plat vo vyplate za november, tiez 50% zakladu

27. okt 2015
avatar

My nedostavame nic, ani kolekciu ☹

27. okt 2015
avatar

U nás vo firme zvykne byť 30% ale ja už nedostanem lebo som pn ale nevadí no ☺

27. okt 2015
avatar

my dostavame v novembri dvojitu vyplatu takzvane vianocne peniaze 🙂

27. okt 2015
avatar

nie veru, nic 🙂 . Tak si to uzi a kup si nieco pekne pre seba 🙂

27. okt 2015
avatar

@evelynm to budú peniažky na darčeky pre deti a rodinu 🙂

27. okt 2015
avatar

bohužial nie... pred pár rokmi 13 a 14 plat teraz nic.. v tejto firme mam len benefit 4 dni do mesiaca volno ciže 12 dni sa fiči bez volneho dna

27. okt 2015
avatar

@tinka_14 urcite nezabudni na seba 🙂

27. okt 2015
avatar
27. okt 2015
avatar

..my mavame v novembri aj v decembri a aj v januari 😉
...v priebehu roka tiez asi 3 x

27. okt 2015
avatar

Nic 😂

27. okt 2015