icon

Pri našom Matúškovi tiež jedine takto 🙂

7 1
avatar

v celofáne nemá chybu 😀 a ten malý Spiderman na chladničke 😀

29. nov 2015
avatar

ten celofan je top🙂...odpadla som🙂

29. nov 2015
avatar

Cii, ten maly ako vyliezol naa tu chladnicku???

29. nov 2015
avatar

ja neviem....ale obe moje deti mali cez rok, uz davno chodilu a stromcek vzdy stal nedotknuty.....chodili len okolo a hikali a vonaliiii - umely 😀

29. nov 2015