ten celofan je top🙂...odpadla som🙂
29. nov 2015
Cii, ten maly ako vyliezol naa tu chladnicku???
29. nov 2015
ja neviem....ale obe moje deti mali cez rok, uz davno chodilu a stromcek vzdy stal nedotknuty.....chodili len okolo a hikali a vonaliiii - umely 😀
29. nov 2015

v celofáne nemá chybu 😀 a ten malý Spiderman na chladničke 😀