icon

Priemerný Slovák má nasporených 5 232 eur, Švajčiar 157 450 eur a Kazach 406 eur...
Patri k priemernym Slovakom alebo skor k Svsjciarom?? 😂

avatar

ja chcem byť aspoň ten priemerný Slovák 🙂

5. okt 2015
avatar

To písali o politikoch čo

5. okt 2015
avatar

Hm tak som asi len priemerny slovak zijuci go svajciarsku....

5. okt 2015
avatar

Noo, tolko sa da isto nasporiť pri žene na RD a mužovi s priemerným príjmom.. 👌🏼😂 ale tak ked spriemerovali parlament, J&T a podobnych ,,priemerných" Slovákov to im hádam aj malo vyšlo, nie? 😂😂😂 toto ma teda ozaj pobavilo 👌🏼😂

5. okt 2015
avatar

tak ja som hlboko podpriemerný slovák 😀

5. okt 2015
avatar

😀 ja som priemerny slovak ako repa potom 😀 skoro na euro presne 😀 ale musim dopisat, ze zaroven mame uver par desiatok tisic 😀 ... este to by bola clekom zabava napisat kolko ma priemerny slovak uveru

5. okt 2015
avatar

Ja by rada vedieť, kto sporí za mňa 😀

5. okt 2015
avatar

@ynda 👌🏼😂 neboj, v parlamente pripadne Pente sa urcite niekto nájde, urcite aj za mna sporia vo veľkom 😂😂😂

5. okt 2015
avatar

@katasa Takých je myslím veľmi veľa 😁👍🏼

5. okt 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja sa pomaly ale isto blizim k tomu kazachovi 😂😂😂

5. okt 2015
avatar

no ja neviem, ktory bezny slovacisko, co zije z minimalnej mzdy ma nasporenych 5.000 eur. ci to mysleli slovenske koruny? lebo ak eura, tak sme skor ti kazasi ako slovaci.

5. okt 2015
avatar

Ha!tak ja som potom priemerny kazach!!!aspon neco

5. okt 2015
avatar

ja som tak max kazach 🙂

5. okt 2015
avatar

@stanislavao preto je tam priemerny a nie bezny

5. okt 2015
avatar

@sense no ano, ked sa toho zarataju tie 3-7 tisicove prijmi vysokych bussinesmanov nadnarodnych spolocnosti, tak potom to tak blbo vychadza. a bezny slovacisko tolke peniaze v zivote ani nevidel a ani neuvidi.

5. okt 2015
avatar

@stanislavao presne ja zijem uz roky vo svajciarsku a do toho priemeru ratali asi vsetkych bankarov...bo taku sumu ani rocnr s muzom nezarobime dokopy v hrubom a nieto mat golko nasetrene

5. okt 2015
avatar

Vo vyske svajciarovych uspor my mame hypoteku 🙂

5. okt 2015