Priemerný Slovák má nasporených 5 232 eur, Švajčiar 157 450 eur a Kazach 406 eur...
Patri k priemernym Slovakom alebo skor k Svsjciarom?? 😂
To písali o politikoch čo
Hm tak som asi len priemerny slovak zijuci go svajciarsku....
Noo, tolko sa da isto nasporiť pri žene na RD a mužovi s priemerným príjmom.. 👌🏼😂 ale tak ked spriemerovali parlament, J&T a podobnych ,,priemerných" Slovákov to im hádam aj malo vyšlo, nie? 😂😂😂 toto ma teda ozaj pobavilo 👌🏼😂
tak ja som hlboko podpriemerný slovák 😀
😀 ja som priemerny slovak ako repa potom 😀 skoro na euro presne 😀 ale musim dopisat, ze zaroven mame uver par desiatok tisic 😀 ... este to by bola clekom zabava napisat kolko ma priemerny slovak uveru
Ja by rada vedieť, kto sporí za mňa 😀
Ja sa pomaly ale isto blizim k tomu kazachovi 😂😂😂
no ja neviem, ktory bezny slovacisko, co zije z minimalnej mzdy ma nasporenych 5.000 eur. ci to mysleli slovenske koruny? lebo ak eura, tak sme skor ti kazasi ako slovaci.
Ha!tak ja som potom priemerny kazach!!!aspon neco
ja som tak max kazach 🙂
@stanislavao preto je tam priemerny a nie bezny
@sense no ano, ked sa toho zarataju tie 3-7 tisicove prijmi vysokych bussinesmanov nadnarodnych spolocnosti, tak potom to tak blbo vychadza. a bezny slovacisko tolke peniaze v zivote ani nevidel a ani neuvidi.
@stanislavao presne ja zijem uz roky vo svajciarsku a do toho priemeru ratali asi vsetkych bankarov...bo taku sumu ani rocnr s muzom nezarobime dokopy v hrubom a nieto mat golko nasetrene
Vo vyske svajciarovych uspor my mame hypoteku 🙂
ja chcem byť aspoň ten priemerný Slovák 🙂