tinka_14
autor@nikuska2258 áno robí... Viem presne ako sa cítite, ja som mala panický strach zo zubára - roky som sa odhodlávala a naberala odvahu, tiež som citlivka 🙂 Trvala som na tom, že mne budú trhať zuby len v anestéze - na klinike ma však práve tento doktor presvedčil, aby som to skúsila a naozaj injekčná anestéza, ktorú používajú je veľmi účinná, zatiaľ káždé jedno ošetrenie bolo bez bolesti - či už trhanie alebo vŕtanie, potrebovala som len nabrať odvahu....
12. nov 2015


😀 možno si poviete že som rozpištana aké mám veľmi zle skúsenosti zatiaľ so zubnimi lekármi (nemám na nich asi šťastie) pri trahani zubu zle pichnuta inekcia na umrtvenie ... čiže mi to trhala ako sa povie za živa . Od vtedy mám naozaj panický strach zo zubárov . Ked zubárovi tak len v celkovej anesteze ... robi sa to na schill clinic ? Ďakujem