Prvé darčeky na Vianoce objednané 🙂 už som poučená z minulých rokov a radšej to riešim všetko v predstihu, pretože neznášam tlačenicu v obchodoch v decembri...
Ja už mam darčeky na 95% pod strechou 😀 Ibaže, cim skôr začnem, tam viac nakupim 😀 no co už 😉
19. nov 2015
tinka_14
autorpre deti mám objednané, s mužom sme si kúpili vianočnú dovolenku na horách, pre rodičov mám darček v štádiu riešenia... ešte zostáva svokra - večný problém čo jej kúpiť a deti mojej sestry
19. nov 2015
Ja uz mam pre deti asi mesiac doma🙂
19. nov 2015
Prosim nejaku dobru stranku kde si objednavala pre deti
19. nov 2015
ja som tiež svokrovcom davala kalendar deti 🙂
19. nov 2015
Ja tiež, riešim darčeky skôr 🙂