icon

Prvé darčeky na Vianoce objednané 🙂 už som poučená z minulých rokov a radšej to riešim všetko v predstihu, pretože neznášam tlačenicu v obchodoch v decembri...

avatar

Ja tiež, riešim darčeky skôr 🙂

19. nov 2015
avatar

Ja už mam darčeky na 95% pod strechou 😀 Ibaže, cim skôr začnem, tam viac nakupim 😀 no co už 😉

19. nov 2015
avatar

pre deti mám objednané, s mužom sme si kúpili vianočnú dovolenku na horách, pre rodičov mám darček v štádiu riešenia... ešte zostáva svokra - večný problém čo jej kúpiť a deti mojej sestry

19. nov 2015
avatar

@tinka_14 ja našim a svokrovcom urobim fotokalendar s fotkami oboch dievčat 🙂

19. nov 2015
avatar

Ja uz mam pre deti asi mesiac doma🙂

19. nov 2015
avatar

Prosim nejaku dobru stranku kde si objednavala pre deti

19. nov 2015
avatar

ja som tiež svokrovcom davala kalendar deti 🙂

19. nov 2015