icon

R.I.P.

avatar

Čo sa stalo?

8. okt 2015
avatar

Moja co sa deje?

8. okt 2015
avatar

Nech odpociva v pokoji ☹

8. okt 2015
avatar

@tessina
Ale kto???

8. okt 2015
avatar

@shania31 jedna mamina z mk.. http://www.heute.at/news/oesterreich/wien/art23... tu tom pisali, precitaj, .. je to tazke rozoberat..

8. okt 2015
avatar

@lucka1987 bože :((

8. okt 2015
avatar

@lussy83 toto sa neda pochopit , ani ospravedlnit ☹ zelam detickam, nech vzdy citia maminu blizkost , nech nepocitia samotu... bude to pre nich tazke

8. okt 2015
avatar

@lucka1987 je mi s toho zle..ako mohol preboha???zobral deťom mamu..:(

8. okt 2015
avatar

Co sa stalo neviem po nemecky...

8. okt 2015
avatar

Odpocivaj v pokoji

8. okt 2015