icon

...

avatar

presne takto to cítim aj ja...lúbim svojho vnúčika najviac

10. nov 2015
avatar

Nikto nelubi dieta viac ako mama 🙂 ale suhlasim,ze stari rodicia lubia svoje vnucatka ;)

10. nov 2015
avatar

@alexandrasebianova viem to porovnať,mám dve deti,ale láska k vnúčatku je niečo iné,možno aj preto,lebo ho mám doma a trávim s ním veľa času

11. nov 2015