icon

Srdieckova anketa na dnes - najpouzivanejsie slovo mijho dietata je... 😀

avatar
25. nov 2015
avatar
25. nov 2015
avatar
25. nov 2015
avatar

Keďže má len pol roka,tak NE-NE-NE-NE 🙂

25. nov 2015
avatar

mamiiiii...

25. nov 2015
avatar
25. nov 2015
avatar

Mamkaaaaaa

25. nov 2015
avatar

pána beka :D

25. nov 2015
avatar

mami a ocííí

25. nov 2015
avatar

mňam, mňam...

25. nov 2015
avatar

"hmmmm" a "oooo" :D :D

25. nov 2015
avatar
25. nov 2015
avatar
25. nov 2015
avatar
25. nov 2015
avatar

Netem🙂nechcem

25. nov 2015
avatar

a mamina.......
a no že........

25. nov 2015
avatar

a prečo ?? aaano ,prečo ?? 🙂

25. nov 2015
avatar

Ja si myslin ze eeee a ham

25. nov 2015
avatar

mnam alebo daj

25. nov 2015
avatar

Vlaky to som pocula od rana asi 1000 raz. Uz ma hlava boli

25. nov 2015
avatar

Prečo a aha

25. nov 2015
avatar

Jojo(mimoni) nanana(banana)

25. nov 2015
avatar
25. nov 2015
avatar

nechce sa mi 😀

25. nov 2015
avatar

Ja,mamina

25. nov 2015
avatar

proste

25. nov 2015
avatar

nečem /nechcem/ 😀

25. nov 2015
avatar

nechcem,nemusím

25. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Necem😊

25. nov 2015
avatar

Ubim-lubim😊

25. nov 2015
avatar

mama

25. nov 2015