Srdieckova anketa na dnes - najpouzivanejsie slovo mijho dietata je... 😀
Nie
25. nov 2015
Daj
25. nov 2015
Keďže má len pol roka,tak NE-NE-NE-NE 🙂
25. nov 2015
mamiiiii...
25. nov 2015
Nie
25. nov 2015
Mamkaaaaaa
25. nov 2015
pána beka :D
25. nov 2015
mami a ocííí
25. nov 2015
mňam, mňam...
25. nov 2015
"hmmmm" a "oooo" :D :D
25. nov 2015
ham
25. nov 2015
Chcem
25. nov 2015
Ham ;)
25. nov 2015
Netem🙂nechcem
25. nov 2015
a mamina.......
a no že........
25. nov 2015
a prečo ?? aaano ,prečo ?? 🙂
25. nov 2015
Ja si myslin ze eeee a ham
25. nov 2015
mnam alebo daj
25. nov 2015
Vlaky to som pocula od rana asi 1000 raz. Uz ma hlava boli
25. nov 2015
Prečo a aha
25. nov 2015
Jojo(mimoni) nanana(banana)
25. nov 2015
Mama
25. nov 2015
nechce sa mi 😀
25. nov 2015
Ja,mamina
25. nov 2015
proste
25. nov 2015
nečem /nechcem/ 😀
25. nov 2015
nechcem,nemusím
25. nov 2015
Necem😊
25. nov 2015
Ubim-lubim😊
25. nov 2015
mama
25. nov 2015
Mama