Srdiečková anketa na dnešný večer - zaujíma vás koľko a za čo u zubára platíte? Dostane aj doklad o ošetrení s rozpisom jednotlivých zákrokov?
Ano zaujma a nie nedostavam rozpis zakrokov 😊
neskutocne vela. vcera za polminutky dnu a jeden snimok ust 18e!!! doklad som dostala
ano dopredu sa informujem na cenu a doklad s rozpisom dostavam
Ja som bola .. Platila som 3500sk a dostala som 1000sk za vytiahnuty ner ( ktory vytiahnuty vobec nebol) 1500sk zato ze to bolo v nedelu.500sk za konzultaciu zo sestrickou a 500 za predpripravu a ocistenie naradia ... Nikdy viac k tomu zubarovi..
Nikdy som este nedostala doklad a nikdy mi dopredu nepovedali kolko budem platit... 😕
aj mna to zaujima ale nikdy nedostanem žiaden doklad kde to je napisane ☹
Teraz co chodim neplatim nic
vopred sa informujem na cenu a doklad s rozpisom dostavam
ja mam zubara u ktoreho neplatim absolutne nic, je to clovek s velkym Č
Ja nellatim nic(znama je moja zubarka)
Ale chodim casto a iste by som sa nedoplatila nakolko si citam jej cennik...
NECHCEM SRDIECKO..ALE ODPOVIEM..MAM VYBORNEHO ZUBARA, VZDY MI POVIE CO IDE ROBIT, KOLKO TO BUDE STAT A DA MI DOKLAD, KDE JE VSETKO NAPISANE, ZA CO PLATIM , AJ KED DOKLAD NEZIADAM , DAVA HOAUTOMATICKY 🙂
Kazdy druhy clovek teraz zubara odklada,pretoze tie palky za osetrenie su naozaj velke...takze ano urcite kazdeho zaujima za co kolko plati
ospravedlnujem sa .caps lock
Ano zaujima a vzdy mi da dr.potvrdenie, kde mam vsetko rozpisane, aj mi vysvetli jednotlivo vsetky zakroky
Vždy som mala zubárov kde mi vôbec nepovedali koľko budem platiť, preto som sa vždy prvá pýtala a doklad som nikdy nedostala. A viac krát sa mi stalo že zubár to nedal ani do záznamov poisťovne takže peniaze mu išli do vačku ked som si kontrolovala záznamy na stránke poisťovne
Vzdy sa to dozviem az ked idem platit a teda platim velmi vela aj za deti 🙂
Dozviem sa az po, ale doklad som dostala.
ano zaujíma, niekedy platíme dosť. Doklad len vždy s celkovou sumou na takom papiery čo vypíšu ale rozpis nie.
moj mi vzdy povie čo treba robit a kolko to asi bude stat... na posledy som platila za vytrhnutie zuba + injekcia od bolesti cca 22 eur..
Dozviem sa po ukone a doklad dostanem bez rozpisu
mam znamu zubarku,takze nerata mi vsetko za ukony ktore mi robi..🙂
Mne minule menila blombu a platila som 20€ a dostala som samozrejme aj doklad
@sense, @majuska1308, @dori2, @petronelak, @blacklady31, @karinka2506, @tatkoamamka, @ozdana, @natali21, @monculka, @traktor, @dominika7825, @dtinuskad, @borsanh, @marys001, @vsicka036, @janulinka1, @mmonika, @rebakah, @anulka0206, @livia211
ďakujem, že ste sa zapojili - letia vám srdiečka 🙂
Ďakujem krásne 😊
@tinka_14 dakujem
ano zaujima a vzdy som oboznamena dopredu kolko to bude stat a co presne robit bude....