icon

Srdiečková anketa na dnešný večer - zaujíma vás koľko a za čo u zubára platíte? Dostane aj doklad o ošetrení s rozpisom jednotlivých zákrokov?

avatar

ano zaujima a vzdy som oboznamena dopredu kolko to bude stat a co presne robit bude....

12. nov 2015
avatar

Ano zaujma a nie nedostavam rozpis zakrokov 😊

12. nov 2015
avatar

neskutocne vela. vcera za polminutky dnu a jeden snimok ust 18e!!! doklad som dostala

12. nov 2015
avatar

ano dopredu sa informujem na cenu a doklad s rozpisom dostavam

12. nov 2015
avatar

Ja som bola .. Platila som 3500sk a dostala som 1000sk za vytiahnuty ner ( ktory vytiahnuty vobec nebol) 1500sk zato ze to bolo v nedelu.500sk za konzultaciu zo sestrickou a 500 za predpripravu a ocistenie naradia ... Nikdy viac k tomu zubarovi..

12. nov 2015
avatar

Nikdy som este nedostala doklad a nikdy mi dopredu nepovedali kolko budem platit... 😕

12. nov 2015
avatar

aj mna to zaujima ale nikdy nedostanem žiaden doklad kde to je napisane ☹

12. nov 2015
avatar

Teraz co chodim neplatim nic

12. nov 2015
avatar

vopred sa informujem na cenu a doklad s rozpisom dostavam

12. nov 2015
avatar

ja mam zubara u ktoreho neplatim absolutne nic, je to clovek s velkym Č

12. nov 2015
avatar

Ja nellatim nic(znama je moja zubarka)
Ale chodim casto a iste by som sa nedoplatila nakolko si citam jej cennik...

12. nov 2015
avatar

NECHCEM SRDIECKO..ALE ODPOVIEM..MAM VYBORNEHO ZUBARA, VZDY MI POVIE CO IDE ROBIT, KOLKO TO BUDE STAT A DA MI DOKLAD, KDE JE VSETKO NAPISANE, ZA CO PLATIM , AJ KED DOKLAD NEZIADAM , DAVA HOAUTOMATICKY 🙂

12. nov 2015
avatar

Kazdy druhy clovek teraz zubara odklada,pretoze tie palky za osetrenie su naozaj velke...takze ano urcite kazdeho zaujima za co kolko plati

12. nov 2015
avatar

ospravedlnujem sa .caps lock

12. nov 2015
avatar

Ano zaujima a vzdy mi da dr.potvrdenie, kde mam vsetko rozpisane, aj mi vysvetli jednotlivo vsetky zakroky

12. nov 2015
avatar

Vždy som mala zubárov kde mi vôbec nepovedali koľko budem platiť, preto som sa vždy prvá pýtala a doklad som nikdy nedostala. A viac krát sa mi stalo že zubár to nedal ani do záznamov poisťovne takže peniaze mu išli do vačku ked som si kontrolovala záznamy na stránke poisťovne

12. nov 2015
avatar

Vzdy sa to dozviem az ked idem platit a teda platim velmi vela aj za deti 🙂

12. nov 2015
avatar

Dozviem sa az po, ale doklad som dostala.

12. nov 2015
avatar

ano zaujíma, niekedy platíme dosť. Doklad len vždy s celkovou sumou na takom papiery čo vypíšu ale rozpis nie.

12. nov 2015
avatar

moj mi vzdy povie čo treba robit a kolko to asi bude stat... na posledy som platila za vytrhnutie zuba + injekcia od bolesti cca 22 eur..

12. nov 2015
avatar

Dozviem sa po ukone a doklad dostanem bez rozpisu

12. nov 2015
avatar

mam znamu zubarku,takze nerata mi vsetko za ukony ktore mi robi..🙂

12. nov 2015
avatar

Mne minule menila blombu a platila som 20€ a dostala som samozrejme aj doklad

12. nov 2015
avatar
12. nov 2015
avatar

Ďakujem krásne 😊

12. nov 2015
avatar

@tinka_14 dakujem 🙂

12. nov 2015
avatar
12. nov 2015