icon

Stale ma neprestava fascinovat ako drobci dokazu spinkat v tych krkolomnych polohach 🙂 Matusko spava tak, ze je na brusku, vystrete ruky strci pod bruchu a zadocek vystrci hore 😄
Ako spinkaju vasi drobci najradsej???

avatar

Nás Hugo spáva presne tak ako píšeš a tak mu je najpohodlnejšie ;))

10. okt 2015
avatar

u nas tak isto a prida k tomu ze je cez stred postielky :D

10. okt 2015
avatar

Aj môj Teo spinká s vystrčeným zadočkom. Som to skúšala, nič moc poloha :D Ale im to vyhovuje 🙂

10. okt 2015