icon

Starbucks prichádza na Slovensko
http://www.aktuality.sk/clanok/307849/starbucks...
Kto sa ešte teší tak ako ja??

avatar

ja, špekulujem, že si tam podám životopis 😀

9. nov 2015
avatar

😀 ja celkom aj ano

9. nov 2015
avatar

pokial viem,tak tá káva nie je o kvalite ale o mene,takže mi to je jedno

9. nov 2015
avatar
9. nov 2015