B a C
21. okt 2015
21. okt 2015
21. okt 2015
21. okt 2015
21. okt 2015
21. okt 2015
B B B
21. okt 2015
Ani jeden 😀
21. okt 2015
21. okt 2015
Presne E 😉
21. okt 2015
B a C
21. okt 2015
B jednoznacneeeeee 😁
21. okt 2015
ani jeden 👻
21. okt 2015
21. okt 2015
B a C
21. okt 2015
21. okt 2015
mne tam este chyba GREY 🙂
21. okt 2015
Mala si dat Sagana, ten by mal najviac hlasov 😍😍😍
21. okt 2015
bošeee ....šak šeciiii 😀
21. okt 2015
@maminkaklaudinka radsej PAUL SPECTOR ;)
21. okt 2015
Uf.ja som na chlapov.ale z nich anii jeden
21. okt 2015
21. okt 2015
Sagana???? To nemyslite vazne baby 😂
21. okt 2015
U mna ani jeden
21. okt 2015
A 🙂
21. okt 2015
Ani jeden
21. okt 2015
Asi starnem, mna uz zaujima len ten moj doma 😀
21. okt 2015
Sami stari..nic pre mna 😨
21. okt 2015
B a C sú feši ale škoda že aj ja by som musela byť feši aby som sa im páčila,no škoda ich😐
21. okt 2015
C c c moj.najkrajsi
21. okt 2015
Ani jeden 🙂
21. okt 2015
ale za mňa D!!!
22. okt 2015
kolenik a ten posledny, len netusim, kto to je 😀
22. okt 2015

C