icon

Tak baby, ktory z tychto fesakov je TOP??

avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar

B B B

21. okt 2015
avatar

Ani jeden 😀

21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar

Presne E 😉

21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar

B jednoznacneeeeee 😁

21. okt 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

ani jeden 👻

21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar

mne tam este chyba GREY 🙂

21. okt 2015
avatar

Mala si dat Sagana, ten by mal najviac hlasov 😍😍😍

21. okt 2015
avatar

@jaavaa suuuhlas....ale kedze tu Petko nieje tak....C

21. okt 2015
avatar

@lunedi 😂😂😂 😉

21. okt 2015
avatar

bošeee ....šak šeciiii 😀

21. okt 2015
avatar

@maminkaklaudinka radsej PAUL SPECTOR ;)

21. okt 2015
avatar

Uf.ja som na chlapov.ale z nich anii jeden

21. okt 2015
avatar
21. okt 2015
avatar

Sagana???? To nemyslite vazne baby 😂

21. okt 2015
avatar

@lenka1208 uplne najvaznejsie 🙂 no z tychto na foto je c aj Dcko Gay a mozno aj ti prvi dvaja 😂😂

21. okt 2015
avatar

U mna ani jeden

21. okt 2015
avatar

A 🙂

21. okt 2015
avatar

Ani jeden

21. okt 2015
avatar

Asi starnem, mna uz zaujima len ten moj doma 😀

21. okt 2015
avatar

Sami stari..nic pre mna 😨

21. okt 2015
avatar

B a C sú feši ale škoda že aj ja by som musela byť feši aby som sa im páčila,no škoda ich😐

21. okt 2015
avatar

C c c moj.najkrajsi

21. okt 2015
avatar

Ani jeden 🙂

21. okt 2015
avatar

@jaavaa aaale ved pico nieje gay. Ci hej????

22. okt 2015
avatar

@lunedi aj Koleník je a aj tak je dokonalýýýýý 😀

22. okt 2015
avatar

ale za mňa D!!!

22. okt 2015
avatar

@lunedi ale jasne ze je a aj Filip Sebo 🙂 ja mam zopar kamaratov gayov a oni sa poznaju navzajom 🙂

22. okt 2015
avatar

@jaavaa aj šebo??😱😊

22. okt 2015
avatar

@miuska66 no toho som nechcela verit ani ja 😉 to vraj bol len zastieraci manever ze chodil so Sebestou.. Aby im dali novinari pokoj 😂😂

22. okt 2015
avatar

kolenik a ten posledny, len netusim, kto to je 😀

22. okt 2015