Ten pocit, ze zajtra nemusím vstávať 4:45 do prace hmmmm... Ešte keby vyšlo počasie a mohli by sme ist niekam vín s deťmi... Kam sa zajtra chystáte? Najlepšie zapadne Slovensko
No ja sa chystám do práce zajtra ale za to budem mať voľno v piatok hurá a to u nás bude jarmok takze ešte raz hurá 👅
14. sep 2015
ja idem do prace az v piatok.....super!!!! pracujem na 12tky
14. sep 2015
Aj ja vstavam do prace 4.45 ale zajtra som tiez domaaaaa...
14. sep 2015
baby, na ranku vstavam o 4tej....najhorsie je , ze skor ako o polnoci aj tak nezaspim....
14. sep 2015
a co vlastne robis? 🙂
14. sep 2015
My sme chceli ísť do bojnickej zoo, ale menší je na atb, tak budeme doma :(