milujeeeem, vsetko dokolecka dokola, cely film. len keby uz cervici spali ...
baby nebude sedet v koute..🙂
Bejby nebude sediet v kute
@anulka0206 presneee 🙂
Baby nebude sedet v koute......
Tak tak😉
Najlepšia je, keď príde za ním do tej jeho chatky 😀 Vtedy ani nedýcham 😀
Cely film je 👍👍❤,ale Bejby nebude sedet v koute je top👍👍👍
Keď za ním príde Baby do chatky....😍
práve táto keď tancujú na zaver😀😀😀a videla som ten film uz aspoň 100 x😀😀😀
asi poväčšine koniec....mne sa, ale viac páčila upravená, ked tancovali po prvý raz
Najviac je samozrejme koniec 😁😍😍Ale najviac revem,kwď príde na terasu za otcom 😊
Baby a tu scenu co mate rady : Baby nebude sedet v koute,tak Patrick sa snazil o to,aby tam ta scena nebola....vcera som to citala cez reklamy....no bola by to skoda...ale inak zboznujem cely film a Patrick riadny kus chlapa 😉 skoda ho 😢
Je to ozaj perfektný film s perfektným hereckým obsadením. Najradšej mám ich záverečný tanec,krása.
Ako sú v tej tanečnej sále a on už je do nej a ona : toto je môj tanečný priestor a toto tvoj ... A oni tam spievajú s tou pesničkou ...
Samozrejme naj je na konci posledná pesnička a tanec. 😀


keď prinesie ten melón 😁