icon

V kazdom z nas je kusok dietata - dnes som si tou s Natalkou patricne uzila na smykalke a medzi gulickami 🙂 🙎👧❤️😀

avatar

jej, to je super, aj ja keď idem s malou do takéhoto centra, tak idem s ňou a behám s ňou 😀 len bazén s guličkami tam nie je ☹

7. nov 2015
avatar

To je v Nitre v Mlynoch ?A ak áno to ťa tam pustili?Ja som tam chcela dať malú len ma odradili schody.

7. nov 2015
avatar

@nisa7 ahoj, ano to je v mlynoch - do 3 rokov je vstup len v sprievode rodica

7. nov 2015
avatar

@tinka_14 Ahoj.Hej to som nevedela.To je dobré potom 🙂Ďakujem

8. nov 2015