icon

Vecerne mesto 🙂

avatar

Milujem Passau a veľmi mi chýba ☺

16. nov 2015
avatar

@bubibucka to nie je Passau 🙂

16. nov 2015
avatar

@tinka_14 to faakt? Ved aj ten podchod na prvej fotke sa podoba a tiez ulica s obchodmi 😀 no vidno ze som tam nebola uz cca 2roky 😊

16. nov 2015
avatar

@bubibucka fakt - to je Coburg 🙂

16. nov 2015
avatar

@tinka_14 jeej no pomylila som sa ☺ ale uzite si to krasne mestecko 😁

16. nov 2015
avatar

@bubibucka ja milujem atmosferu takychto mesteciek

16. nov 2015