Vecerne mesto 🙂
Milujem Passau a veľmi mi chýba ☺
@bubibucka to nie je Passau 🙂
@tinka_14 to faakt? Ved aj ten podchod na prvej fotke sa podoba a tiez ulica s obchodmi 😀 no vidno ze som tam nebola uz cca 2roky 😊
@bubibucka fakt - to je Coburg 🙂
@tinka_14 jeej no pomylila som sa ☺ ale uzite si to krasne mestecko 😁
@bubibucka ja milujem atmosferu takychto mesteciek
Milujem Passau a veľmi mi chýba ☺