icon

Waaaw, ze vratka za plyn 10€ - dakujem pán premier, bude na balík plienok, ale voliť vás aj tak nebudem 👎

avatar

Prosím ťa a plyn máš iba na varenie?

27. jan 2016
avatar

@mona321 ano

27. jan 2016
avatar

uz ti aj doslo,? no my aj kurime, varime, zohrievame vodu, ale kedze spotreba rok predy bol nizsia, tak len 18e

27. jan 2016