icon

Zajtra ma čaká MRI panvy - to sa budem musieť úplne vyzliecť? Alebo sa to dá aj v spodnom prádle aspoň?

avatar

Nie oblecena len nesmie byt na obleceni nic kovove ani podprsenka nesmie byt

24. nov 2015
avatar

@erulka77 bola som vcera,podprda dole ale pulover moze byt obleceny,nohavice dolu a dali mi deku,daju ti sluchadla na usi ale priprav sa strasne to tam bucha ako zbyjacka ale da sa to.😊

24. nov 2015
avatar

@13mamicka ja som bola tento rok tri razy

24. nov 2015
avatar

@erulka77 hej,ja som bola vcera a mam uz aj vysledky a to mi sestr.povedala ze asi o tyzden

24. nov 2015
avatar

Sikovno teda ja idem este na ct v piatok

24. nov 2015