Ahojte. Chcem sa spytat,ak robim tortu s plnkou pribinacik(sladke smotany+ole puding vanilka) je žltkasty. A ak potrebujem aby vrch a boky torty boli biele? Co tam mam dat? Potrebujem dostat na vrch torty tu jedlu oblatku. Dakujem
Na vrch by som dala plnku s mascarpone a slahacky (nepotrebujes Ole puding) bude biely 😉 a tiez pribinackovy krem robim z tvarohu nie len zo smotany.
22. máj 2021
Obtriet tortu by si nemala tvarohom...buď mascarpone a šľahačka,alebo natierkove maslo a šľahačka..
22. máj 2021
Biele farbivo použi 🙂
22. máj 2021
tinula22
autorDakujem dievcence
22. máj 2021
ak chces zo zltkasteho spravit biely krem tak treba pridat veeeeelmi malicko fialoveho farbiva
22. máj 2021
Vyšľahaj len maslo s cukrom a potri tortutymto krémom... Krásne snehovobiely krém...
22. máj 2021
Biely pribinacik je Tvaroh a slahackova smotana, cukor