icon

Ahojte. Chcem sa spytat,ak robim tortu s plnkou pribinacik(sladke smotany+ole puding vanilka) je žltkasty. A ak potrebujem aby vrch a boky torty boli biele? Co tam mam dat? Potrebujem dostat na vrch torty tu jedlu oblatku. Dakujem

avatar

Biely pribinacik je Tvaroh a slahackova smotana, cukor

22. máj 2021
avatar

Na vrch by som dala plnku s mascarpone a slahacky (nepotrebujes Ole puding) bude biely 😉 a tiez pribinackovy krem robim z tvarohu nie len zo smotany.

22. máj 2021
avatar

Obtriet tortu by si nemala tvarohom...buď mascarpone a šľahačka,alebo natierkove maslo a šľahačka..

22. máj 2021
avatar

Biele farbivo použi 🙂

22. máj 2021
avatar

Dakujem dievcence

22. máj 2021
avatar

ak chces zo zltkasteho spravit biely krem tak treba pridat veeeeelmi malicko fialoveho farbiva

22. máj 2021
avatar

Vyšľahaj len maslo s cukrom a potri tortutymto krémom... Krásne snehovobiely krém...

22. máj 2021