Tiež sa pripnem. Chcem kúpiť dcére.
4. jan 2022
Ja mám Orava značku...robí pekne ,,vlnky,, a vydržia 4 dni mne osobne čo mi žiadny účes nedrží
4. jan 2022
Tiež sa pripnem. Chcem kúpiť dcére.
Ja mám Orava značku...robí pekne ,,vlnky,, a vydržia 4 dni mne osobne čo mi žiadny účes nedrží
Ja už nad ňou rozmýšľam rok 😅 tak sa pripnem keď smiem 😁 tiež ma zaujímajú recenzie