icon

Ahojte. Dievcata neviete mi povedat ako to v tychto dnoch vyzerana Drozdove? Je tam sneh? A da sa tam v tychto casoch niekde obcerstvit,najest?

avatar

Pripnem sa ti sem 😊 tiez ma to zaujima

28. dec 2021
avatar

Tiež ma to zaujíma.

28. dec 2021
avatar

Pripnem sa

28. dec 2021
avatar

Niekde som sa docitala ze konkretne dnes plno ludi a samy lyziari,sankovat ze sa tam moc ani neda🙄

28. dec 2021