icon

Ahojte. Zienky dajte inspiraciu co mate spojenu obyvacku s kuchynou, co mate polozene na jedalenskom stole? Nejaku dekoraciu? Neviem co naň dať 🤷‍♀️

avatar

My tak máme a ako dekoráciu máme misu s ovocím, prestieranie,cez Vianoce svietnik.

26. jan 2020
avatar

Zive kvety a svietnik. a cez sviatky bud adventny veniec alebo nejaku velkonocnu dekoraciu. V zime mimo vianoc vo vaze ihlicie, nejake suche kvety ( vacsinou co zahrada dala)

26. jan 2020