Baby, kozmetičky..... Ked ste zacinali, ako ste lepievali 3D mihalnice? Da sa to aj bez kozmetickeho kresla???
Da sa zacat aj bez kresla, mala som na zaciatku zvlast postel ma nej som robila a baby to zvladli kazda jedna 😊
22. máj 2019
Baby, kozmetičky..... Ked ste zacinali, ako ste lepievali 3D mihalnice? Da sa to aj bez kozmetickeho kresla???
Da sa zacat aj bez kresla, mala som na zaciatku zvlast postel ma nej som robila a baby to zvladli kazda jedna 😊
Tak myslím si,že to kreslo je dosť podstatné lebo predsa len leží tam zákaznícka minimálne hodinu