Baby,ktore mate vonkajsie žalúzie,mate záclony alebo závesy na oknách? Rada by som sa inšpirovala,ak by ste boli take dobre a dali foto izieb,a haujima ma aj kuchynske okno co mate hned pri kuch.dreze. Dakujem
My máme deň i noc
9. dec 2018
Baby,ktore mate vonkajsie žalúzie,mate záclony alebo závesy na oknách? Rada by som sa inšpirovala,ak by ste boli take dobre a dali foto izieb,a haujima ma aj kuchynske okno co mate hned pri kuch.dreze. Dakujem
My máme deň i noc
Bez zavesov a zaclon. Mame interierove zaluzie ale namontovali sme ich len hore v izbach a teraz su vytiahnute hore. Dole sme ich uz nemontovali vobec