Dievcata,na co vlastne sluzi škrib a ocot v Pavlovej torte? Da sa predsa upiect aj bez…..
Môj oco skúšal bez len bielka a cukor. Vôbec mu to neudržalo tvar. Vôbec sa mu nepodarili ja davam a vždy sú úžasné. Podľa mňa to slúži ako stužovac do šľahačky.
24. júl 2021
24. júl 2021
Ocot slúži aby bol sneh pevnejší....a škrob ju "drží" aby sa nerozliala
24. júl 2021
24. júl 2021
Tak raz keď je taký recept, nemôžeš predsa upiecť to iste, ked ho zmeníš… jasne, že sa to dá upiecť aj bez, ale to už nie je Pavlovka…
24. júl 2021
tinula22
autorIde o to ze som skusala aj tak aj tak a stale to bolo rovnake👀
25. júl 2021
Ja peciem podla receptu od Adriany Polakovej a nie je v recepte žiadny ocot ani škrob, len bielky s cukrkom, ktoré sa chvíľu šľahaju nad parou, aby sa z bielok odstránila voda... Su výborne 😉
25. júl 2021


Tak toto aj mna zaujíma...🤔