icon

Dievcata,skusenosti s trojkulmou? Odporucate? Je to dobra vec? A ak ano,tak ktoru?

avatar

Tu sa pridám ak môžem uz dlho po nej pokukujem... 😉

11. okt 2021
avatar

📍

11. okt 2021
avatar

Ja mám od Babyliss a som veľmi spokojná

11. okt 2021
avatar

Ja mam tiež babylisse. Robí pekne vlny, dlho vydržia. Jedine mínus, ale to vraj všetky trojkulmy, je jej váha. Fakt už ruka boli ku koncu

12. okt 2021
avatar

@szdan
@blondiee83 a ktoru konkrétne mate? Lebo som to hladala ale vidím ze je toho viac

12. okt 2021
avatar

@malalucka3 ja takúto. Ale už ju mám roky rokuce

12. okt 2021
avatar

Tiež mám tu pro...ale mám ju už dobrych 6-7rokov
Podobnú ako na to to obrázku, len starší model to bude

12. okt 2021
avatar

Ďakujem veľmi pekne

12. okt 2021