Dievcata,skusenosti s trojkulmou? Odporucate? Je to dobra vec? A ak ano,tak ktoru?
11. okt 2021
Ja mám od Babyliss a som veľmi spokojná
11. okt 2021
Ja mam tiež babylisse. Robí pekne vlny, dlho vydržia. Jedine mínus, ale to vraj všetky trojkulmy, je jej váha. Fakt už ruka boli ku koncu
12. okt 2021
@szdan
@blondiee83 a ktoru konkrétne mate? Lebo som to hladala ale vidím ze je toho viac
12. okt 2021
@malalucka3 ja takúto. Ale už ju mám roky rokuce
12. okt 2021
Tiež mám tu pro...ale mám ju už dobrych 6-7rokov
Podobnú ako na to to obrázku, len starší model to bude
12. okt 2021
Ďakujem veľmi pekne
12. okt 2021


Tu sa pridám ak môžem uz dlho po nej pokukujem... 😉