icon

Este otazka. Mali ste v tehotenstve Utrogestan? Citam letak a moc niesom nadsena. Mne to dala DR preto, aby som sa vraj predcasne nezacala otvarat lebo bábo je nizko. Som v 30tt a citam ze v tretom trimestri hrozi porucha pecene a novorodenecka žltačka. Brali ste ho niektora? Neboli nejake nasledky?

avatar

Samozrejme, je to úplne bežný liek v tehotenstve, netreba čítať letáky ale veriť dr 🙂

10. jan 2020
avatar

Ja som to brala od zaciatku tehotenstva az do konca ..cakala som dvojicky

10. jan 2020
avatar

Brala ale v prvom trimestri. Bez problémov.

10. jan 2020
avatar

@henaja a ziadne problemy z toho neboli?

10. jan 2020
avatar

A davali ste si tiez zospodu???

10. jan 2020
avatar

@tinula22 nie nemala som ziadne a ani dievcata po narodeni. Zacala som sa otvarat a spinila som od 10 tyzdna preto my to doktor nasadil .Po vkladani sa my to praveze ustalilo

10. jan 2020
avatar

Brala som ho takmer celé tehotenstvo. Bez problémov.

11. jan 2020