Este otazka. Mali ste v tehotenstve Utrogestan? Citam letak a moc niesom nadsena. Mne to dala DR preto, aby som sa vraj predcasne nezacala otvarat lebo bábo je nizko. Som v 30tt a citam ze v tretom trimestri hrozi porucha pecene a novorodenecka žltačka. Brali ste ho niektora? Neboli nejake nasledky?
Ja som to brala od zaciatku tehotenstva az do konca ..cakala som dvojicky
10. jan 2020
Brala ale v prvom trimestri. Bez problémov.
10. jan 2020
tinula22
autorA davali ste si tiez zospodu???
10. jan 2020
Brala som ho takmer celé tehotenstvo. Bez problémov.
11. jan 2020
Samozrejme, je to úplne bežný liek v tehotenstve, netreba čítať letáky ale veriť dr 🙂