icon

Neviete ci sa v Poľsku, konkretne v Ĺeľuchove oplati kupovat kocik? Myslim cenovo. Lebo ked pozeram polske stranky tak sa cenovo vyrovnaju nasim cenam, ked priratam aj postovne tak to vyjde tak isto. Ale mame cestu tadiaľ tak som len chcela vedieť ci tam je nejaky rozdiel. Dakujem

avatar

Rozdiely v cenach su. My sme kupovali tam pred viac ako 5 rokmi. Neviem ake su ceny teraz.

22. jan 2020
avatar

no ceny od tých 280 eur

22. jan 2020
avatar

No ja som pred 2 rokmi si vyhliadla v Leluchove jeden kočík a na SK bol o 100 € drahší, takže sme ho kúpili tam

22. jan 2020
avatar

Urcite sa oplati maju velky vyber na takom kopci na pravo v jednom dome maju iba kociky my sme kupovali pre 3 rokmi za 220 eur 3 kombinaciu,myslim ze sa 5am urcite zastavte ked mate cestu okolo 🙂

22. jan 2020
avatar

A maju aj novsie modely? Napr Bexa style ...atd...lebo vraj len tazke hebeda a velke.

22. jan 2020
avatar

@tosomja netuším už som tam dávnejšie nebola, my mame Bexa Ultra odtiaľ

22. jan 2020
avatar

Ahoj pochadzam hned z poza hranice..ak chces mozem ti zistit ci maju niejaky model popripade cenu

22. jan 2020
avatar

@vikinecka89 odtial...ako z mk, alebo z polska? A aky je ten ultra?

22. jan 2020
avatar

@slawana ak by si šla, tak konkretne ma zaujal bebetto nitello, ma penove kolesá, nie nafukovacie. Alebo Anex, ale to pochybujem ze by tam mohli mat

22. jan 2020
avatar

@tosomja z Poľska. Zle som sa vyjadrila 😉

22. jan 2020
avatar

@vikinecka89 a cenovo? Mozes aj do ip, aj aky je atd...plusy minusy aj fotka potesi

22. jan 2020
avatar

@tinula22 anex tam urcite nemaju ale na bebeto sa opytam

22. jan 2020