Neviete ci sa v Poľsku, konkretne v Ĺeľuchove oplati kupovat kocik? Myslim cenovo. Lebo ked pozeram polske stranky tak sa cenovo vyrovnaju nasim cenam, ked priratam aj postovne tak to vyjde tak isto. Ale mame cestu tadiaľ tak som len chcela vedieť ci tam je nejaky rozdiel. Dakujem
no ceny od tých 280 eur
No ja som pred 2 rokmi si vyhliadla v Leluchove jeden kočík a na SK bol o 100 € drahší, takže sme ho kúpili tam
Urcite sa oplati maju velky vyber na takom kopci na pravo v jednom dome maju iba kociky my sme kupovali pre 3 rokmi za 220 eur 3 kombinaciu,myslim ze sa 5am urcite zastavte ked mate cestu okolo 🙂
A maju aj novsie modely? Napr Bexa style ...atd...lebo vraj len tazke hebeda a velke.
@tosomja netuším už som tam dávnejšie nebola, my mame Bexa Ultra odtiaľ
Ahoj pochadzam hned z poza hranice..ak chces mozem ti zistit ci maju niejaky model popripade cenu
@vikinecka89 odtial...ako z mk, alebo z polska? A aky je ten ultra?
@tosomja z Poľska. Zle som sa vyjadrila 😉
@vikinecka89 a cenovo? Mozes aj do ip, aj aky je atd...plusy minusy aj fotka potesi
Rozdiely v cenach su. My sme kupovali tam pred viac ako 5 rokmi. Neviem ake su ceny teraz.