Prosim o radu🙏🏻 aky prasok na pranie je ozaj ze dobry?
Komentár bol odstránený
Savo 👍
1. mar 2019
Lenor gel zlaty
1. mar 2019
Ariel, ale ja kupujem v Rakúsku
1. mar 2019
Ja kupujem Bonus alebo Tide
1. mar 2019
Zelený prášok DenkMit ... Ale kupujem v Rakúsku
1. mar 2019
Zelený Persil je top!vyperie vsetko
1. mar 2019
Ja pouzivam praci gel Savo 👍🏼✌🏼 topka 🙂