icon

Prosim o radu🙏🏻 aky prasok na pranie je ozaj ze dobry?

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja pouzivam praci gel Savo 👍🏼✌🏼 topka 🙂

1. mar 2019
avatar

Savo 👍

1. mar 2019
avatar

Lenor gel zlaty

1. mar 2019
avatar

Ariel, ale ja kupujem v Rakúsku

1. mar 2019
avatar

Ja kupujem Bonus alebo Tide

1. mar 2019
avatar

Zelený prášok DenkMit ... Ale kupujem v Rakúsku

1. mar 2019
avatar

Zelený Persil je top!vyperie vsetko

1. mar 2019