Prosim,viete mi poradit recept na chlebik do domacej pekarnicky?
Ja som kedysi začínala na týchto receptoch. Najviac * majú obľúbené
https://domacipekarny.dama.cz/recepty.php
6. jan 2021
Ja robím tento zemiakovy roky :
1kg chlieb
Program klasicky (3hod)
Kôrka svetla, stredná
3dcl vody, 1PL ocot, 2PL olej 1PL cukor , 2 ks zemiaky zvarené v supke a nastruhane na struhadle, 400g biela múka, 200g celozrna, alebo spaldova múka, 1KL soľ, trosku mletej rasce, 2KL sušené drozdie.
Muku môžeš dať akúkoľvek , kľudne aj len bielu hladkú. No najlepšie je, keď pomiesas ako som uviedla v recepte.
6. jan 2021
Je tu aj skupina domaca pekaren, tam je kvantum receptov.
Nas najobľúbenejší je tento