icon

Váš nazor na hniezdo do postieľky???

avatar

Za mna ano

10. jan 2020
avatar

Teda ale vyuzila by som to asi v manzelskej 😁na gauci atd

10. jan 2020
avatar

Nepouzila som ani raz

10. jan 2020
avatar

U nas jedna z nejlepsich veci.

10. jan 2020
avatar

Moj synator v nom spal asi do 7 mesiaca. Najlepsia vec na svete za mna.

10. jan 2020
avatar

Za mňa áno.

10. jan 2020
avatar

Mám dve deti. Nemám, nechýba mi, necítim potrebu zaobstarať si ho

10. jan 2020
avatar

Za mna ano,ale na gauc atd,kde zabrani,aby babo spadlo po pretoceni a tak.

10. jan 2020
avatar

Nemala som nic ani hniezdo ani mantinel nic.obe deti to prezili.

10. jan 2020
avatar

Mala som dve detske periny. Jednu som zrolovala a dala som okolo obruby postielky. Je fajn aby mali nieco makke okolo, lebo sa do toho radi zabarali.

10. jan 2020
avatar

2 deti, 0 hniezd. Nepotrebovala som

10. jan 2020
avatar

Za mňa zbytočnosť, moja bola v postieľke, ohrádke alebo na manželskej posteli, vždy potrebovala veľa miesta, v hniezde by nevydržala

10. jan 2020
avatar

2 deti bez hniezda, nechýbalo nám.

10. jan 2020
avatar

Za mna jedna z top veci . Maly ma pól roka stále v ňom spáva . Jedno ma aj u rodičov keďže sme tam časti

10. jan 2020
avatar

Pri mojich deťoch som nemala...teraz pri vnučke áno..a je to perfektne...má 7 mesiacov a stále využívame..krásne v ňom spinká..keď bola menšia vykladali sme ju na tú vyvýšený časť a krásne sa naučila držať hlavičku...dávali sme ju v ňom aj na posteľ..čiže za mňa ano, perfektná vecička

11. jan 2020