Váš nazor na hniezdo do postieľky???
Teda ale vyuzila by som to asi v manzelskej 😁na gauci atd
Nepouzila som ani raz
U nas jedna z nejlepsich veci.
Moj synator v nom spal asi do 7 mesiaca. Najlepsia vec na svete za mna.
Za mňa áno.
Mám dve deti. Nemám, nechýba mi, necítim potrebu zaobstarať si ho
Za mna ano,ale na gauc atd,kde zabrani,aby babo spadlo po pretoceni a tak.
Nemala som nic ani hniezdo ani mantinel nic.obe deti to prezili.
Mala som dve detske periny. Jednu som zrolovala a dala som okolo obruby postielky. Je fajn aby mali nieco makke okolo, lebo sa do toho radi zabarali.
2 deti, 0 hniezd. Nepotrebovala som
Za mňa zbytočnosť, moja bola v postieľke, ohrádke alebo na manželskej posteli, vždy potrebovala veľa miesta, v hniezde by nevydržala
2 deti bez hniezda, nechýbalo nám.
Za mna jedna z top veci . Maly ma pól roka stále v ňom spáva . Jedno ma aj u rodičov keďže sme tam časti
Pri mojich deťoch som nemala...teraz pri vnučke áno..a je to perfektne...má 7 mesiacov a stále využívame..krásne v ňom spinká..keď bola menšia vykladali sme ju na tú vyvýšený časť a krásne sa naučila držať hlavičku...dávali sme ju v ňom aj na posteľ..čiže za mňa ano, perfektná vecička

Za mna ano