icon
avatar
tinula22
Správa bola zmenená    29. apr 2021    

Vedeli by ste mi poradit ako docielim taku peknu ruzovu farbu? Lebo pavlovka zvykne byt tak do malinko hneda tak neviem ako to chyti🤦🏻‍♀️ A piect naraz ci moze sa aj zvlast? Mohlo by to tolko stať kym dopeciem prve cesto? Foto v komente(zabudla som)

avatar

Do hneda je preto, ze sa pripecie. Sestra pecie pavlovku a nema ju do hneda

29. apr 2021
avatar

Tak veru pavlovka hnedá vôbec nemá byt

29. apr 2021
avatar
29. apr 2021
avatar

A toto je moja

29. apr 2021
avatar

Takuto by som chcela

29. apr 2021
avatar

@tinula22 to mas pripecene

29. apr 2021
avatar

@katren mas nejaky recept ako pecies ty?

29. apr 2021
avatar

@tinula22 ci to si tam davala farbivo a z toho je taka hneda?

29. apr 2021
avatar

Aj mne stale vynde do hneda 😔

29. apr 2021
avatar
29. apr 2021
avatar

@tinula22 ja peciem podla receptu lulusbakery....ale musim susit dlhsie...kazda rura pecie inak a urcite nemozem dat viac plechov naraz...to proste nedava a su dlllllho vlhke....pekne po jednej vrstve susim

29. apr 2021
avatar

@petulda333 ale chutovo je perfektna, piekla som ich uz viac krat, ale stale mi takato vynde, takze neriesim

29. apr 2021
avatar

Podľa mna pridlho necháte násilnosti rúru preto sú take akoby specene... oni sa musia pomaly susit... nie piecť

29. apr 2021
avatar

Nasilno 😂😂😂

29. apr 2021
avatar

Ja ich susim na 80ke taku hodinku a pol az dve

29. apr 2021
avatar

@bibenka1991 tak pokial nezhori, tak jej to na chuti neuberie

29. apr 2021
avatar

@tinula22 aj mne vzdy zhnedne ale sem tam sa aj podarí ze nie..treba susit na menej stupnoch treba si to odskusat..tak na 100 zvyknem ja susit cca 1,5hodku ked robim tortu,ked mini pavlovky tak menej...a nie nemalo by to stat vonku a "cakat" kym pecies jeden plech ,ja davam vsetko naraz hned dnu aj dva plechy naraz,citala som to ze to nieje dobré

30. apr 2021
avatar

@bibenka1991 a to staci? A ked vyones ruru nechas tam este dosusit?
Ja peciem podla bonvivani a tam sa pecie tusim hodinu na 150 polhodinu na 100 a vypne sa truba a este hodinu v nej a tiez ma na obrazku taku do hneda

30. apr 2021
avatar

@tinula22 hej je vysusena fajn a hodinku este necham v rure zavretej postat

30. apr 2021