icon

Nezvyknem toto robit, ale- neviete prosím, co za "pokrm" to je? Ta obilnina samozrejme 🙈 ďakujem

avatar

Vyzera to ako tie najvacsie krúpy...

16. máj 2017
avatar

Bulgur 🙂

16. máj 2017
avatar

Lebo krupy a to je.krupyto rizoto.z.krupov

16. máj 2017
avatar

bulgur, jačmenné krupy, alebo natural ryža?

16. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Bulgur

16. máj 2017
avatar

Skúsim detailnejšiu foto🙂

16. máj 2017
avatar

jačmenné krúpy?

16. máj 2017
avatar

Krúpy

16. máj 2017
avatar

@tinulinda tak bulgur to nie je....stále váham krupy alebo natural ryža - rozvarená 🙂

16. máj 2017
avatar
16. máj 2017
avatar

Dala som si do Googlu krúpy aj bulgur, vyzerá mi to ma tie krúpy. Ochhhh, vobec to nepoužívam v kuchyni, ale asi veru začnem 🙈
Toto som jedla uz dávno, našla som foto v mobile a viem, ze to bolo straaasne dobre a jednoduché (aspoň to tak vyzeralo🙂 )
Ďakujem vam za postrehy a snáď som vas aj inšpirovala 😀

16. máj 2017
avatar

@jarus21 nie ryža to nebola urcite. Ani to tak nechutilo 🙂☺️

16. máj 2017
avatar

@tinulinda a to si jedla v restauracii alebo kde? ved sa kludne spytaj čo to je? ja som teda zvedavá...? daj vedieť.

16. máj 2017
avatar

Sú to tie najväčšie krúpy.My ich zbožňujeme☺Rizoto z nich je top!

17. máj 2017
avatar

..sú to na 100% krúpy

17. máj 2017
avatar

@jarus21 bolo to v restike v zahraničí, plánovali sme to pozrieť pri odchode (lebo to bolo ako menu) ale zabudli sme

17. máj 2017
avatar

Ďakujem vam všetkým baby, tak teraz otázka, kde ti dostať kúpiť. Musim to veď urobiiiiit 😜😜😜

17. máj 2017
avatar

@tinulinda dostať to skoro všade, billa, jednota... je to výborné. Ja to robievam s mäsom alebo zo zeleninou. Na spôsob rizoto len je to oveľa lepšie 😉

17. máj 2017
avatar
17. máj 2017