titulienka
autor@skarabeus1111 z drogérie 😜opýtala som sa či nemajú nejakú krabicu na vyhodenie 😉
30. jan 2020
@titulienka dakujem, ozaj je krasna 😍👌
Segra mi dala skatulu, tak bude kocka aj u nas 🤣🙈
30. jan 2020
Aj myyy 😃
30. jan 2020
@stastna17 pecka 👌
30. jan 2020
Aj mi 😉😂
30. jan 2020




Parada 😍😍😍
Z coho je ta krabica prosim?