icon

Ahojte, oplatí sa nakupit kvety na poľských trhoch v Oskerde? Boli ste niekto teraz na jar?

avatar

Nemám pocit ze sa oplatí kvôli kvetom tam ísť, cesta tiež niečo stojí

8. máj 2026
avatar
tomdell
autor

Tak to závisí od toho ci chcem 5 kvetov alebo 30 a aj akú mame dlhú cestu. Zaujíma ma ci tam niekto bol a vedel by mi povedať aké sú tam ceny.

8. máj 2026
avatar
@tomdell

Tak to závisí od toho ci chcem 5 kvetov alebo 30 a aj akú mame dlhú cestu. Zaujíma ma ci tam niekto bol a vedel by mi povedať aké sú tam ceny.

@tomdell vychádzam z diskusii na nete, ceny podobne našim

8. máj 2026
avatar

V Oškerde nakupujem kvety každy rok a dosť ,ceny čo ja viem napr závesný od myslim 8 po 15 eur, ostatné kvety neviem Inak na fb maju tiež stránku a vedia povedat aj ceny. Zajtra sa tam chystá muž - chodie ráno z práce,lebo tam je už okolo 9tej problem zaparkovat.

8. máj 2026
avatar

Ahoj ja som sa prave vratila z oskerdy, poslem ti zopar foto co som nakupila, tento rok som kupovala velmi malo lebo mi skoro vsetky muskaty z minuleho roka prezili, ceny muskaty stojate previsnute od 2.50 a plnokvety 3.50, ja vobec nekupujem tie zavesne ale tie stoja tak okolo 15, petunky visty surfinie od 1.80 po 3€ podla velkosti, palma bola po 150€, eukaliptus 20€,skalnicky od 1.50, oplati sa ti ist len tam nechas vela penazi, boli tam ludia aj z pu, pb a dokonca aj dk som videla, ja som bola z hodou okolnosti aj v polsku a napr. Tuto krasnu hortenziu som tam kupila za cca 12.70€, v polsku boli ceny kvietkov muskstov od 9.90 zlotych vyssie, ale tam sa oplatia hlavne trvalky a kriky, som zo za, prisla som tam 6.45 a totsl plnka ale to uz ludia odchadzali a zas novi prichadzali, zasob mali velmi vela

9. máj 2026
avatar

Toto som nakupila

9. máj 2026
avatar

Grecky myskat 2€

9. máj 2026
avatar
9. máj 2026
avatar
9. máj 2026
avatar

Tieto velke muskaty 2,50€

9. máj 2026
avatar
tomdell
autor
@esprit11

Tieto velke muskaty 2,50€

@esprit11 super dakujem krásne🙂

10. máj 2026