Ahojte dievčatá, môžem sa opýtať aká stolové hry hráte so svojími detickami? Nas veľmi baví človeče, hry kde preskakujeme z políčka na políčko, čierny peter,peňazí. Môj syn bude mať onedlho 5r a hľadám inšpiráciu na novú hru. Ďakujem krásne a prajem krásny zvyšok dňa🙂
ak si na FB pridaj sa do skupiny deskovky pro tři bratry a super odporucania su tam
Monopoly junior 😉
Dobble je mega, tiez odporucam...davala som synovcovi k Vianociam a tesil sa, a na lyziarsom este aj ako 25 rocni sme sa s tym dokazali hodiny bavit😄
Jenga,Hadaj kto som
Mam deti 2 (4 a 8). Velmi u nas fici Monopoly Junior, starsi monopoly klasicke. Jenga, kadeco mozne od Haba, Sagaland, potom hrame aj vela kartovych hier, aj to obe deti bavi.
My sme teraz kupili klasiku z mojho detstva " z pohadky do pohadky" a bavime sa od vianoc kazdy den 😊
U nás v škôlke mame hru z rozprávky do rozprávky a páči sa detom
My ficime na doublle uz od leta,mame z ali tak mame 4 balenia
Monopoly,dobble,brainbox,pexeso,kvarteto
Ďakujem veeeelmi pekne 🙂
my mame taku krabicu, kde sú štyri druhy hier - pexeso, čierny Peter a dve také na spôsob človeče. volá sa to Cestujeme do pohádek
Rychly ako rys.Dostali sme na Vianoce a hraju aj dospelaci.Je to o postrehu.Veeelmi vela obrazkov hra super

Ak nemate, dobble je super