Ahojte myslíte ze feniklovy caj mi pomôže ked sa malemu nedá vykakat??
Harmancek..
Ďakujem aj ten mám 🙂
ak dojčíš, tak nedávať nič..ak má problemy,vela vela nosiť..prirodzený pohyb na tele matky a jej teplo pomáhajú pohybu črievok..a dojčené deti nemusia mať stolicu niekolko dní..aj 10-14 dní je normálne..
Idem hneď uvariť
@luba41 ale on tlači tlači a je s toho nervny
@tudlenudle na čo mu je čaj? nič prospešné v nom nie je..také dieťa má byť čieto dojčené..može to mať opačné účinky ako očakávaš..bylinky môžu byť alergen pre tak malé dieťa..obstaraj si šatku a nos dieťa..to je pre neho najlepšie..dieťa bude pri tebe spokojné..
@luba41 ale pani nikde nenapisala ci dojci.. Predsa je rozdiel dojcene a nedojcene dietatko...
@whiterosses ani nedojčené nepotrebuje žiaden čaj.
Moja malá dojčená nebola a feniklovy cajik jej veľmi pomohol.popri UM dostavala aj čaj aj vodu.
skor harmancekovy pomoze