icon

Ahojte myslíte ze feniklovy caj mi pomôže ked sa malemu nedá vykakat??

avatar

skor harmancekovy pomoze

21. mar 2016
avatar

Harmancek..

21. mar 2016
avatar

Ďakujem aj ten mám 🙂

21. mar 2016
avatar

ak dojčíš, tak nedávať nič..ak má problemy,vela vela nosiť..prirodzený pohyb na tele matky a jej teplo pomáhajú pohybu črievok..a dojčené deti nemusia mať stolicu niekolko dní..aj 10-14 dní je normálne..

21. mar 2016
avatar

Idem hneď uvariť

21. mar 2016
avatar

@luba41 ale on tlači tlači a je s toho nervny

21. mar 2016
avatar

@tudlenudle na čo mu je čaj? nič prospešné v nom nie je..také dieťa má byť čieto dojčené..može to mať opačné účinky ako očakávaš..bylinky môžu byť alergen pre tak malé dieťa..obstaraj si šatku a nos dieťa..to je pre neho najlepšie..dieťa bude pri tebe spokojné..

21. mar 2016
avatar

@luba41 ale pani nikde nenapisala ci dojci.. Predsa je rozdiel dojcene a nedojcene dietatko...

21. mar 2016
avatar

@whiterosses ani nedojčené nepotrebuje žiaden čaj.

21. mar 2016
avatar

Moja malá dojčená nebola a feniklovy cajik jej veľmi pomohol.popri UM dostavala aj čaj aj vodu.

21. mar 2016