Baby nevideli ste niekde na nete ten obrázok na otlacok deckej ruky nohy 😀😀
Ja som kupovala v alltoys originál nato sadru,vyjde tam aj ručička aj nožička.som ju rozvalkala odtlačila a šupla do hrubého rámika.Len mna to napadlo az ked mala krpatá 15.mesiacov.
19. mar 2016
tusim som aj v draciku videla ramik na take odtlacky..
19. mar 2016
tudlenudle
autorDik baby pojdem kuknut 🙂
19. mar 2016
Daj do googlu..alebo maju tu aj v dm