icon

kde ste kupovali jesenne dekoracie? nejake tekvicky a take? chcela by som konecne u nas jesennu atmosku, tak aby som vedela kam zajst 🙂

avatar

Tedi,Kik

21. sep 2022
avatar

pepco

21. sep 2022
avatar

Odtiaľto mi príde 6 tekviciek ,sú krásne 😍.
Veniec na dvere už mám odvčera zavesený z FB Flower by Tinci- už som od nej brala veľakrát
Kvietky zásadene odvčera na balkóne,zatiaľ v jednom kvetináči,keďže letničky sú ešte pekne .
A klasika obchody vyššie spomenute

21. sep 2022
avatar

ja budem asi vyrabat z latky, vyplnim dutym vlaknom...ale videla som v tedi biele so zlatou stopkou

21. sep 2022
avatar

A z tohto

21. sep 2022
avatar

Sme vyrobili toto. Chcela som iné farby,ale dcéra neochvejne stala za svojím,že tekvica musí byť oranžová 🤣. Ale ešte dorobim,videla som super krásne zo starých svetrov. Tak idem kuk do sekaca nejaký vhodný za Max 2€

21. sep 2022
avatar

@adulkam tie zo svetrov sa aj mne pacia...uz som od muza zobrala pulover, co nenosi :D

21. sep 2022
avatar

@poisonblu super,že si našla doma,ja som na jar pretriedila moje svetre a vyhodila taký,čo by sai teraz veeeelmi hodil

21. sep 2022
avatar

@adulkam my nevyhadzujeme, davame vsetko na povalu

21. sep 2022
avatar

Tesco má veeelaaaa

21. sep 2022
avatar

@adulkam prosim,ako na to?

21. sep 2022
avatar
21. sep 2022
avatar
21. sep 2022