kde ste kupovali jesenne dekoracie? nejake tekvicky a take? chcela by som konecne u nas jesennu atmosku, tak aby som vedela kam zajst 🙂
pepco
Odtiaľto mi príde 6 tekviciek ,sú krásne 😍.
Veniec na dvere už mám odvčera zavesený z FB Flower by Tinci- už som od nej brala veľakrát
Kvietky zásadene odvčera na balkóne,zatiaľ v jednom kvetináči,keďže letničky sú ešte pekne .
A klasika obchody vyššie spomenute
ja budem asi vyrabat z latky, vyplnim dutym vlaknom...ale videla som v tedi biele so zlatou stopkou
A z tohto
Sme vyrobili toto. Chcela som iné farby,ale dcéra neochvejne stala za svojím,že tekvica musí byť oranžová 🤣. Ale ešte dorobim,videla som super krásne zo starých svetrov. Tak idem kuk do sekaca nejaký vhodný za Max 2€
Tesco má veeelaaaa
@barrborka ahoj,je toho dosť veľa na yt
https://www.youtube.com/watch?v=cs1tg64hT3Uhttps://www.instagram.com/reel/ChxOGD3uOXH/?igs... my sme robili podľa tohto



Tedi,Kik