Kocky co znamena ze si neuplatnujem NCZD vo vyplate? Ma to nejake nevyhody? Absolutne sa do toho nevyznam
usmiatamima1987
autor@maca1984 ja viem co je ta skratka, len co to pre mna znamena?
27. jan 2020
No ze zaplatis mesacne viac dane a tym mas menej na ruku.. Ale tu nzcd si potom uplatnis raz rocne v zuctovani dane alebo v danovom priznani a dan, ktoru si zaplatila navyse, sa ti vrati...
27. jan 2020
usmiatamima1987
autor@ikonica cize teraz v rocnom zuctovani sa mi nieco vrati spravne?
27. jan 2020
podľa toho koľko si zarobila
27. jan 2020
@usmiatamima1987 ano... Zalezi ake tam budu cisla 🙂
27. jan 2020
jaj prepac,ja som zle pochopila...a odpoved ti tu uz baby napisali
27. jan 2020
nezdanitelna cast zakladu dane