Dievcata,posielali ste niektora nieco kurierom???ako to funguje???kto je najlacnejsi???zavolam a on akoze pride poto ku mne domov???ci ako
za mna DHL. zoberu vsetko 🙂 a maju velmi milych kurierov aj dobry system
Nie, vyplnis cez net. Ja som 2x posielala a úplná spokojnosť. Vyplnis udaje-hmotnost a rozmery balíka, na základe toho to vyráta cenu, zaplatíš a na druhý deň (tretí, závisí, dokedy spravis objednávku) príde kuriér pre balík. A potom dostaneš mail o tom, kedy bol doručený.
No zavisi od toho,ci posielas na dobierku alebo nie. Lebo mne na dobierku chceli zo 6.spolocnosti vziat dve. Z toho jedna uplne neseriozna co.som mala.s nimi skusenosti tak mi ostal.uz len postovy kurier
Nejdem posielat na dobierku.....musim to pokukat dakujem pekne
Dievcata a ak najodou neodhadnem vahu???
baby prosím, aj ja potrebujem vrátiť kočík lenže do ČR a 3 krabice ☹ nemáte skúsenosť cca cena a kto je taký naj?!Ďakujem
Poštový kuriér. Príde aj domov, majú asi najlepšie ceny.