icon

Dievcata,posielali ste niektora nieco kurierom???ako to funguje???kto je najlacnejsi???zavolam a on akoze pride poto ku mne domov???ci ako

avatar

Poštový kuriér. Príde aj domov, majú asi najlepšie ceny.

22. jan 2020
avatar

@dhlinkova aha...a to mam zavolat na postu???a on pride...kolko kg mi vezme nevies prosim

22. jan 2020
avatar

za mna DHL. zoberu vsetko 🙂 a maju velmi milych kurierov aj dobry system

22. jan 2020
avatar

Nie, vyplnis cez net. Ja som 2x posielala a úplná spokojnosť. Vyplnis udaje-hmotnost a rozmery balíka, na základe toho to vyráta cenu, zaplatíš a na druhý deň (tretí, závisí, dokedy spravis objednávku) príde kuriér pre balík. A potom dostaneš mail o tom, kedy bol doručený.

22. jan 2020
avatar

No zavisi od toho,ci posielas na dobierku alebo nie. Lebo mne na dobierku chceli zo 6.spolocnosti vziat dve. Z toho jedna uplne neseriozna co.som mala.s nimi skusenosti tak mi ostal.uz len postovy kurier

22. jan 2020
avatar

Nejdem posielat na dobierku.....musim to pokukat dakujem pekne

23. jan 2020
avatar

Dievcata a ak najodou neodhadnem vahu???

23. jan 2020
avatar

baby prosím, aj ja potrebujem vrátiť kočík lenže do ČR a 3 krabice ☹ nemáte skúsenosť cca cena a kto je taký naj?!Ďakujem

23. jan 2020