Ahojte, chcem sa spýtať dnes som si kúpila nohavice v tescu nevšimla som si tú vec vo vnútri kôli ktorej potom pipate ked odchádzate (neviem názov 🙄) a vôbec som ani nepipala.Chcem sa spýtať keď mám lístok od nich dajú mi to z nohavíc preč v hociakom tescu ci musim ísť do toho v ktorom som ich kúpila ? 😕 Ďakujem
V hocijakom 🙂.
2. máj 2017
verca898
autorĎakujem pekne krásky 😘
2. máj 2017
Áno v hociakom, len vezmi bločik a niekoho aby najprv upozornil SBS že vchádzaš, budeš pípať.
2. máj 2017
ano, staci zajst na informacie, a daju to dole, v hociktorom Tescu
2. máj 2017
To sa aj mne stalo v tescu 😂
2. máj 2017
Da sa to aj kliestami odtrhnut. Ja som to mala tak 2x a manzel mi to dal prec. Ziadna diera nezostane.
2. máj 2017
ja som tak kupila kostym maškarny a odpipala mi ho v našom meste aj ked som kupila v inom a dokonca nechcela ani blok vidieť....