Baby .pocul ste o tom ze rodicovsky prispevok bude od jamuara na 280€ ? A plati to pre vsetky mamky ci len pre tie ktore pred materskou pracovali?
Toto som nepocula zeby sa mal zdvihnut
4. okt 2016
Prispevok na sukromne jasle
4. okt 2016
ja som pocula ze Kolár to chcel tak ale neviem ci to preslo 🙂
4. okt 2016
to je prispevok na starostlivost ked matka ide do prace,ci?!
4. okt 2016
verenna111
autorTa ze rodicak nic? Ooo.skoda :/
4. okt 2016
@andreasorocinova Alibisti, kolko sa ich len zdrzalo.
4. okt 2016
@taya4 tak im to moze byt jedno ako kto zije hlavne ze im je dobre 🙂
4. okt 2016
To je len príspevok na jasle,nie?